Friday 15th September

Connacht J1B League: Castlebar v Ballinrobe, Castlebar RFC, 20:00;

U17 League Pool 1: Creggs v Ballina, Creggs RFC, 19:00;

 

Saturday 16th September

U18 Interprovincial: Connacht v Leinster, Sportsground, 14:30;

Ulster Bank League 1A: Buccaneers v Lansdowne, Dubarry Park, 14:30;

Ulster Bank League 2A: Corinthians v Queen’s University, Corinthian Park, 14:30;

Connacht J1A League: Westport               v Ballina, Westport RFC, 17:00;

Connacht J1B League: Creggs v Corrib, Creggs RFC, 19:30; Tuam v Dunmore, Tuam RFC, 19:30;

Connacht J1C League: Ballyhaunis v Ballina, Ballyhaunis RFC, 20:00;

J1 Friendly: Carrick v Sligo, Carrick on Shannon RFC, 15:00; Corinthians v Terenure, Corinthians, 13:00;

U15 A League Pool 1: Creggs v Sligo, Creggs RFC, 13:00; Tuam v Castlebar, Tuam RFC, 14:30; Westport v Ballina, Westport RFC, 14:30;

U15 A League Pool 2: Corinthians v Monivea, Corinthian Park, 16:00;

U15 Dev League: Claremorris v Loughrea, Claremorris RFC, 14:30; Galwegians v NUIG, Crowley Park, 12:00;

U13 A League: Ballina v Westport, Ballina RFC, 11:00; Ballinasloe v Claremorris, Ballinasloe RFC, 11:45; Corinthians v Monivea, Corinthian Park, 12:30; Creggs v Sligo, Creggs RFC, 13:00;

U13 Dev League: Gort v Buccaneers, Gort RFC, 13:30; Loughrea v NUIG, Loughrea RFC, 13:30;

U14 Dev League Pool 2: Ballinrobe v Claremorris, Ballinrobe RFC, 13:30;

U16 Friendly: Tuam/Dunmore v Corinthians, Tuam RFC, 15:00;

 

Sunday 17th September

Women’s AIL: Galwegians v Railway Union, Crowley Park, 13:00;

Connacht J1A League: Connemara v Galwegians, Monastery Field, 14:30; Monivea v Ballinasloe, Monivea RFC, 14:30;

Connacht J1B League: Corinthians v NUIG, Corinthian Park, 14:30;

Connacht J1C League: Portumna v Loughrea, Portumna RFC, 14:30

Women’s Invitational Cup Pool 1: Galwegians v Ballinasloe, Crowley Park, 15:00;

U20 Friendly: Buccaneers v Naas, Dubarry Park, 14:00;

U17 League Pool 1: Sligo v Corrib, Hamilton Park, 12:00; Westport v Carrick, Westport RFC, 12:00;

U17 League Pool 2: Ballinasloe v Galwegians, Ballinasloe RFC, 12:30; Corinthians v Oughterard, Corinthian Park, 12:00; Monivea v Buccaneers, Monivea RFC, 12:00;

U15 A League Pool 2: Ballinasloe v Gort, Ballinasloe RFC, 11:00; Buccaneers v Galwegians, Dubarry Park, 12:00;

Related

Register for ‘Gain in the Game’ 2020 here