Friday 29th September

J2 Friendly: Tuam v Corrib, Tuam RFC, 20:00;

Saturday 30th September

Ulster Bank League 1A: Buccaneers v Young Munster, Dubarry Park, 14:30;

Ulster Bank League 2A: Galwegians v Blackrock College, Crowley Park, 14:30; City of rmagh v Corinthians, Palace Grounds, 14:30;

Ulster Bank League 2C: Bruff v Sligo, Kilballyowen Park, 14:30;

U18 Girls Interpro: Connacht v Munster, Ballinasloe RFC, 15:00;

U16 A League Pool 1: Ballina v Sligo, Attymass (New Pitch), 12:00;

U16 A League Pool 2: Ballinasloe v Buccaneers, Ballinasloe RFC, 14:30;

U16 Dev League: Ballyhaunis v Ballinrobe, Ballyhaunis RFC, 14:30;

U15 A League Pool 1: Sligo v Castlebar, Hamilton Pk, 14:30; Westport v Tuam, Westport RFC, 12:00;

U15 A League Pool 2: Corinthians v Buccaneers, Corinthian Park, 14:00;

U15 Dev League: Corrib v Connemara, Corrib RFC, 14:30; Galwegians v Claremorris, Crowley Park, 12:30;

U14 Dev League Pool 1: NUIG v Buccaneers, Dangan, 11:00;

U14 Dev League Pool 2: Dunmore v Ballinrobe, Dunmore RFC, 13:30;

U13 Dev League: Loughrea v Corrib, Loughrea RFC, 13:30; NUIG v Connemara, Dangan, 13:30; Oughterard v Gort, Oughterard RFC, 13:30;

U14 Friendly: Corinthians v Galwegians, Corinthian Park, 13:30;

Sunday 1st October

Connacht J1C League: Ballina v Loughrea, Ballina RFC, 14:30; Westport v Corinthians, Westport RFC, 14:30

Women’s Invitational Cup Pool 1: Buccaneers v Castlebar, Dubarry Park, 13:00;

Women’s AIL: Galwegians v Blackrock College, Crowley Park, 13:00;

JP Flanagan U20 Qualifier: NUIG v Dublin University, Dangan, 15:00;

J2 League: OLBC v Galwegians, OLBC, 15:00; Monivea v NUIG, Monivea RFC, 14:30; Oughterard v Claremorris, Oughterard RFC, 14:30; Sligo v Connemara, Hamilton Pk, 14:30;

U18.5 A League: Ballinrobe v Westport, Ballinrobe RFC, 12:00; Sligo v Ballina, Hamilton Pk, 12:00;

U17 League Pool 1: Carrick v Sligo, Carrick RFC, 12:00; Corrib v Ballina, Corrib RFC, 12:00; Westport v Creggs, Westport RFC, 13:00;

U17 League Pool 2: Corinthians v Monivea, Corinthian Park, 12:00; Oughterard v Ballinasloe, Oughterard RFC, 12:00;

U15 A League Pool 2: Monivea v Ballinasloe, Monivea RFC, 12:00; Gort v Galwegians, Gort RFC, 14:30;

Related

Register for ‘Gain in the Game’ 2020 here