Friday 13th October

Connacht J1B League: Castlebar v NUIG, Castlebar RFC, 20:00;

Connacht J1C League: Corinthians v Portumna, Corinthian Park, 20:00;

Saturday 14th October

Connacht J1A League: Buccaneers v Galwegians, Dubarry Park, 14:30; Sligo v Ballina, Hamilton Pk, 14:30; Monivea v Connemara, Monivea RFC, 15:30;

Connacht J1B League: Corinthians v Tuam, Corinthian Park, 19:30;

Connacht Women’s League: Buccaneers v Ballinasloe, Dubarry Park, 19:30;

U18.5 A League: Castlebar v Oughterard, Castlebar RFC, 18:00;

U15 A League Pool 1: Castlebar v Creggs, Castlebar RFC, 14:30; Tuam v Ballina, Tuam RFC, 14:30;

U15 Dev League: Buccaneers v Claremorris, Dubarry Park, 14:30; Corrib v NUIG, Corrib RFC, 12:00;

U15 Girls League: Ballinasloe v Galwegians, Ballinasloe RFC, 12:00; Buccaneers v Claremorris, Dubarry Park, 14:00; Corinthians v Ballina, Corinthian Park, 13:30; Portumna v Westport, Portumna RFC, 12:00;

U16 Dev League: Sligo v Ballinrobe, Hamilton Pk, 12:00;

U13 A League: Ballina v Claremorris, St Muredach’s College, 11:30; Castlebar v Monivea, Castlebar RFC, 13:30; Creggs v Buccaneers, Creggs RFC, 15:30;

U13 Dev League: Connemara v Corrib, Monastery Field, 15:30; Oughterard v NUIG, Oughterard RFC, 13:30;

Sunday 15th October

Women’s AIL: UL Bohemians v Galwegians, Annacotty, 13:00;

Connacht J1A League: Westport v Ballinasloe, Westport RFC, 14:30;

Connacht J1B League: Corrib v Dunmore, Corrib RFC, 14:30; Creggs v Ballinrobe, Creggs RFC, 14:30;

Connacht J1C League: Carrick v Loughrea, Carrick RFC, 14:30; Westport v Ballyhaunis, Westport RFC, 14:30;

J2 League: Loughrea  v Oughterard, Loughrea RFC, 14:30; NUIG v Creggs, Dangan, 14:30; Claremorris v Sligo,Dunmore RFC, 14:30;

JP Flanagan U20: NUIG v Buccaneers , Dangan, 15:00;

U18.5 A League Buccaneers v Sligo, Dubarry Park, 12:00;

U18.5 Dev League: Loughrea  v NUIG, Loughrea RFC, 12:00;

U17 League Pool 1: Ballina v Sligo, Belleek, Ballina, 12:00; Corrib v Westport, Corrib RFC, 12:00;

U17 League Pool 2: Buccaneers v Ballinasloe, Dubarry Park, 12:00; Galwegians v Corinthians, Crowley Park, 12:30; Monivea v Oughterard, Monivea RFC, 12:00;

U15 A League Pool 2: Buccaneers v Monivea, Dubarry Park, 11:00; Gort v Corinthians, Gort RFC, 12:00;

U13 A League: Sligo v Westport, Hamilton Pk, 13:00;

Related

Register for ‘Gain in the Game’ 2020 here