Friday 27th October

Guinness PRO14: Connacht v Munster, Sportsground, 19:35;

Connacht J1C League: Corinthians v Loughrea, Corinthian Park, 19:30;

Saturday 28th October

Ulster Bank League 1A: Buccaneers v Dublin University, Dubarry Park, 14:30;

Ulster Bank League 2A: Galwegians v Queen’s University, Crowley Park, 14:30; Highfield v Galway Corinthians, Woodleigh Park, 14:30;

Ulster Bank League 2C: Bective Rangers v Sligo, Donnybrook, 14:30;

All Ireland Junior Cup: Ballina v Portadown, Ballina, 14:30; Monivea v Kilfeacle, Monivea, 14:30; Clonmel v Westport, Ardgaoithe, 14:30; De La Salle Palmerston v Connemara, Kirwan Park, 14:30;

J2 Friendly: Claremorris  v Corrib, Ballyhaunis RFC, 19:00;

Elverys Sports U20 10’s Series: Corinthian Park, 15:00 – 17:30;

U16 A League Pool 2: Galwegians v Monivea, Crowley Park, 14:30;

U16 Dev League: Connemara/Oughterard v Westport, Monastery Field, 11:00; Tuam/Dunmore v Loughrea, Dunmore RFC, 14:30;

U15 A League Pool 1: Ballina v Castlebar, Attymass Pitch, 14:00; Tuam v Sligo, Tuam RFC, 14:30;

U15 A League Pool 2: Ballinasloe v Corinthians, Ballinasloe RFC, 14:30;

U15 Dev League: Corrib v Claremorris, Corrib RFC, 15:00;

U15 Girls League: Portumna v Westport, Portumna RFC, 12:00;

U13 A League: Ballina v Monivea, St Muredach’s College, 13:30; Galwegians v Castlebar, Crowley Park, 12:15;

U13 Dev League: Connemara v Buccaneers, Monastery Field, 13:30; Corrib v Oughterard, Corrib RFC, 13:30;

Sunday 29th October

Connacht J1B League: Dunmore v NUIG, Dunmore RFC, 14:30;

JP Flanagan U20: NUIG v MU Barnhall, Dangan, 15:00;

J2 League: Connemara v OLBC, Monastery Field, 14:30;

U18.5 A League: Ballina v Castlebar, Ballina RFC, 12:00; Corinthians v Ballinrobe, Corinthian Park, 12:00; NUIG v Westport, Dangan, 12:00; Sligo v Galwegians, Hamilton Pk, 12:00;

U17 League Pool 1: Carrick v Ballina, Carrick RFC , 12:00; Creggs v Corrib, Creggs RFC, 12:00; Sligo v Westport, Hamilton Pk, 13:30;

U17 League Pool 2: Ballinasloe v Corinthians, Ballinasloe RFC, 12:00; Oughterard v Buccaneers, Oughterard RFC, 12:00;

U15 A League Pool 2: Monivea v Galwegians, Monivea RFC, 11:00; Buccaneers v Gort, Dubarry Park, 12:00;

U15 Dev League: Buccaneers v Carrick, Dubarry Park, 12:00;

U14 Dev League Pool 2: Dunmore v Carrick, Dunmore RFC, 12:00;

U13 A League: Buccaneers v Sligo, Dubarry Park, 13:30;

U13 Dev League: NUIG v Gort, Laurel Park, Newcastle, 12:30;

 

Monday 30th October

U18.5 A League: Buccaneers v Creggs, Dubarry Park, 15:00;

U16 A League Pool 1: Ballina v Claremorris, Attymass Pitch, 11:30;

U15 Dev League: Galwegians v Loughrea, Crowley Park, 12:00;

U14 Dev League Pool 1: Oughterard v NUIG, Oughterard RFC, 12:00;

Related

Register for ‘Gain in the Game’ 2020 here